hemoroid

HemoSens je jedinečný prostředek pro mírnění problémů v oblasti análního otvoru. Kombinace kapslí a masti Hemosens potlačuje symptomy, pomáhá obnovovat sliznici a tkáně v konečné části tlustého střeva a podporuje přírodní procesy léčby. HemoSens působí ve dvou rovinách a umožňuje tak celkový a nejúčinnější přístup k zmírnění potíží s hemoroidy. 

hemoroidi
  • Jedna kapsle HemoSens se sklenicí vody dvakrát denně po jídle.

  • Každodenně po 30 dní bez přestávky.

hemoroidi
  • Mast HemoSens na postiženou oblast v okolí análního otvoru naneste ráno a večer před spaním.
  • Doporučuje se také používání během dne.


 


Dávkování kapslí HemoSens

Užívejte jednu kapsli HemoSens dvakrát denně s 2dl vody, po jídle (ráno a odpoledne). Pro optimální výsledky užívejte kapsle každodenně bez přestávky po 30 dní v řadě. Obsah balení s 60 kapslemi stačí na 30 dní užívání. Neužívejte společně s jinými doplňky stravy proti hemoroidům nebo jiným potížím v oblasti análního otvoru. Doplněk stravy není náhražkou za vyváženou a pestrou stravu. Kapsle HemoSens jsou určené dospělým osobám. Doporučená denní dávka se nesmí překračovat. Skladujte mimo dosah dětí! Skladujte na suchém a tmavém místě při teplotě do 25 stupňů Celsia. V případě těhotenství nebo kojení se před použitím doporučuje poradit se s lékařem.


Kapsle působí vnitřně a dlouhodobě zmírňují potíže s hemoroidy. Zmírňují záněty v místě vzniku a pomáhají nastolit rovnováhu při vyměšování. Zároveň snižují tlak v portální véně, což napomáhá zmenšování hemoroidů, bolestí a nepříjemného pocitu v oblasti análního otvoru.  Dávkování masti HemoSens


Mast HemoSens naneste na postiženou oblast v okolí análního otvoru ráno a večer před spaním. Doporučuje se také používání během dne, zvláště po vyměšování. Nedoporučuje se užívat výrobek více než třikrát denně. Před nanesením důkladně omyjte a osušte ruce a okolí análního otvoru. Mast HemoSens je vhodná pro děti od 3 let věku. Skladujte mimo dosah dětí! Skladujte na suchém a tmavém místě při teplotě do 25 stupňů Celsia. 

Mast pro zevní použití poskytuje okamžitý a bezprostřední blahodárný účinek v oblasti análního otvoru, protože rehydratuje pokožku, zmírňuje záněty a podporuje přirozený proces léčby.