hemosens

FAQ


1. Co je HemoSens?
2. Komu pomáhá HemoSens?
3. Jak se mast a kapsle HemoSens používají?
4. Jak rychle začne HemoSens působit?
5. Které jsou hlavní složky HemoSensu?
6. Existují v případě použití HemoSensu nějaké postranní účinky?
7. Co jsou hemoroidy a co je způsobuje?
8. Jaké jsou symptomy hemoroidů?
9. Mohou se hemoroidy opakovat?
10. Je možné HemoSens použít, když krvácíme?
11. Může se HemoSens používat v kombinaci s jinými pomůckami, jež jsou určeny k mírnění a odstraňování symptomů hemoroidů a jiných potíží v oblasti análního otvoru?
12. Kdy mohu očekávat zásilku?
13. Je zásilka poslaná diskrétně?


1. Co je HemoSens?

Balíček HemoSens se skládá z přírodního doplňku stravy a zklidňující masti. Balíček HemoSens hraje důležitou úlohu při mírnění symptomů hemoroidů a jiných anorektálních potíží a příznivě působí na poškozenou tkáň v oblasti análního otvoru.

2. Komu pomáhá HemoSens?

Pomáhá každému, kdo:
Má potíže s hemoroidy
Má vnitřní nebo vnější hemoroidy
Pozoruje stopy čerstvé krve na toaletním papíru, v záchodové míse nebo stolici
Pociťuje bolest při stolici
Má chronickou zácpu
Má zánět v oblasti análního otvoru
Má pocit, že tlusté střevo se po stolici nevyprázdnilo zcela
Má bolesti při sezení
Má tvrdou stolici
Pociťuje svědění, bolest nebo pálení v oblasti análního otvoru
Má v oblasti análního otvoru praskliny, fistule, abscesy nebo rektální křečové žíly

3. Jak se mast a kapsle HemoSens používají?

 
Mast a kapsle HemoSens používejte současně, protože jen tak dosáhnete optimálních a žádoucích výsledků.

Užívejte dvě kapsle HemoSens dvakrát denně s 2dl vody. Pro optimální výsledky užívejte kapsle každý den bez přestávky po 30 dní. Neužívejte je společně s jinými doplňky stravy pro léčení hemoroidů nebo jiných potíží v oblasti análního otvoru.

Mast HemoSens na postiženou oblast kolem análního otvoru naneste ráno a večer před spaním. Doporučuje se také použití během dne, zvláště po stolici. Výrobek se nedoporučuje používat více než třikrát denně. Před nanesením důkladně omyjte a osušte ruce a oblast análního otvoru.


4. Jak rychle začne HemoSens působitKako hitro bo pričel delovati HemoSens?

HemoSens obsahuje přírodní složky, jež začnou působit ihned po aplikaci, účinek však je u každého jednotlivce různý a není nutně patrný již bezprostředně po aplikaci. Radíme vám, abyste pro co nejrychlejší výsledky HemoSens používali v souladu s naším návodem.

5. Které jsou hlavní složky HemoSensu?

Kapsle a gel HemoSens obsahují různé přírodní složky určené k mírnění potíží v oblasti análního otvoru, jako jsou aloe vera, vilín virginský, citrus bioflavonoidy, oddenek zázvoru, brusnice borůvka, oves a listnatec ostnitý.

6. Existují v případě použití HemoSensu nějaké postranní účinky?

HemoSens obsahuje přírodní složky bez známých postranních účinků. V případě, že jste alergičtí na některou ze složek gelu nebo kapslí HemoSens, výrobek nepoužívejte.

7. Co jsou hemoroidy a co je způsobuje?

Hemoroidy jsou zduřelé cévy v oblasti análního otvoru. Rozlišujeme vnitřní a vnější hemoroidy. Způsobuje je zvýšený tlak v cévách análního otvoru. Ten může být zapříčiněný zácpou, častým napínáním, chorobou jater, těhotenstvím, porodem, zvedáním těžkých břemen, nadměrnou hmotností, prací vestoje, fyzickou námahou nebo jinými činiteli, jež zvyšují tlak v portální véně.

8. Jaké jsou symptomy hemoroidů?

  • Svědění, nepříjemný pocit v oblasti análního otvoru
  • Pocit pálení v oblasti análního otvoru
  • Bolest v oblasti análního otvoru
  • Nebolestivé čerstvé krvácení při stolici
  • Čerstvá krev, kterou lze pozorovat na toaletním papíru
  • Vyhřeznutí hemoroidů análním otvorem (cítíme je jako vypoukliny na okraji análního otvoru)
  • Bolest při nebo po stolici
  • Pocit, že se střevo při vyměšování nevyprázdní úplně (častěji chodíme se stolicí a ještě více se u toho napínáme)
  • Únik stolice

9. Mohou se hemoroidy opakovat?

Hemoroidy nejsou choroba, kterou bychom prodělali, ale je to nemilá porucha, nepříjemnost v oblasti análního otvoru, vzniklá působením činitelů, které zvyšují tlak v portální véně. Hemoroidy se mohou objevit, také když jsme se už zbavili všech jejich symptomů. Jako prevenci doporučujeme především změnu životního stylu, zdravou stravu bohatou na vlákniny a pití velkého množství vody.

10. Je možné HemoSens použít, když krvácíme?

V případě, že máte silnější krvácení, poraďte se před použitím s lékařem, protože taková krvácení svědčí o pokročilém stupni hemoroidů, u něhož bývá nutný operativní zákrok. Rozsáhlejší krvácení mohou být následkem také jiných chorobných stavů. Pokud jsou krvácení menší, pozorujete je jako čerstvou krvavou stopu na toaletním papíru, v záchodové míse nebo stolici, pak doporučujeme použití výrobku HemoSens. Prostředek HemoSens tvoří složky, které zmenšují nebo zastavují krvácení v oblasti análního otvoru, obnovují pojivovou tkáň a posilují stěny kapilár.

11. Může se HemoSens používat v kombinaci s jinými pomůckami, jež jsou určeny k mírnění a odstraňování symptomů hemoroidů a jiných potíží v oblasti análního otvoru?

Složení HemoSensu je plodem několikaletých výzkumů a zkoušek za účelem, abychom vyvinuli optimální řešení pro mírnění potíží v oblasti análního otvoru, jako jsou hemoroidy. Pro dosažení optimálních výsledků nedoporučujeme současné použití jiných pomůcek, jež jsou určeny k odstraňování symptomů hemoroidů a jiných potíží v oblasti análního otvoru.

12. Kdy mohu očekávat zásilku?

Prodejce výrobek zabalí a odešle v přislíbeném termínu. Prodejce zboží zabalí a odešle nejpozději do 2 pracovních dnů po zadání objednávky. Partnerem doručení zásilek je GLS Česko. Předpokládaná oficiální dodací lhůta jsou 2-3 pracovní dny.

13. Je zásilka poslaná diskrétně?

Diskrétnost je pro naše zákazníky mimořádně důležitá, proto zásilky posíláme v balení bez log a bez uvedení obsahu.